خدمات اقامت

اقامت اروپا از طریق خرید ملک در سال 2020

اقامت کشو یونان از طریق خرید ملک در سال 2020 چیست؟

اقامت کشور یونان با خرید ملک   

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های اقامت کشوریونان از طریق خرید ملک، دریافت ویزای طلایی یونان Golden Visa است. از دیگر دلایل جذابیت این روشِ دریافت اقامت ، پایین‌ بودن نسبی مبلغ آن است . به نسبت دیگر کشورهای مستقر در قاره اروپا ، قیمت ملک درکشوریونان به عنوان یک کشور حوزه یورو بسیار مناسب است و خرید آن برای ایرانیان به نسبت آسان‌تر است.برای خرید ملک درکشوریونان ، متقاضی می‌تواند یک یا چندین ملک با مجموع ارزش 250.000 یورو خریداری کند و از مزایای اقامت یونان بهره‌ مند شود که این مبلغ در قیاس با دیگر کشورهای حوزه شنگن بسیار کمتر است. به عنوان مثال ، برای خرید ملک در اسپانیا باید مبلغ 500هزار یورو سرمایه‌ گذاری کرد و در مدتی مشخصی در خاک این کشور حضور داشت.لازم به ذکر است که ملک خریداری شده می‌تواند مسکونی ، تجاری و اداری باشد . با خرید ملک ، اجازه اقامت به مدت 5سال صادر می‌شود و به‌ صورت نامحدود نیز تمدید می‌شود.پس از خرید ملک می‌توان آن را اجاره داد که در این صورت ، بر اساس قوانین کشوریونان ، مالیات بر درآمد از طریق اجاره دادن ملک حدود 8 تا 12 درصد بسته به نوع آن اعمال می‌شود.

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

 

روال دریافت اقامت به روش خرید ملک :

در این روشِ دریافت اقامت کشوریونان ، نیاز به یک سفر توریستی حداقل هشت روزه است . به عبارتی دیگر ، داشتن ویزای تایپ C شنگن و حضور درکشوریونان به مدت هشت شبانه‌ روز برای اقدامات بعدی الزامی است و تنها پس از آن سفر و انجام مقدمات کار است که می‌توان برای ویزای نوع D شنگن درخواست داد . متقاضی پس از خرید ملک می‌تواند درکشوریونان حضور داشته باشد اما الزامی برای استقرار و اقامت طولانی درکشوریونان وجود ندارد .

 

به طور کلی دریافت اقامت کشوریونان از طریق خرید ملک را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • اقدام برای دریافت ویزای توریستی شنگن (تایپ C)
 • سفر 8 روزه متقاضی به کشوریونان و انجام امور اداری، بانکی، اقامتی و انتخاب ملک دلخواه
 • همراهی کارشناس موسسه نصر جاوید ویرا و مترجم مسلط به زبان‌های یونانی و فارسی و انگلیسی
 • دریافت کد مالیاتی و افتتاح حساب بانکی
 • بازگشت متقاضی به تهران و پیگیری امور توسط نماینده موسسه نصر جاوید ویرا
 • تحویل کارت اقامت یونان پس از 2 ماه

 

شرکت موسسه نصر جاوید ویرا برای معرفی گزینه‌های پیشنهادی، سفری هشت‌ روزه برای شما تدارک دیده است . برای این سفر ویزای تایپ C در بازه زمانی 8 تا 10 روزه صادر می‌شود.

 

در سفر توریستی یک مترجم مسلط به زبان‌های یونانی و فارسی و انگلیسی به‌ صورت رایگان همراه متقاضی خواهد بود . با توجه به گزینه‌ های پیش‌رو ، متقاضی می‌تواند اولویت‌ های خود را میان ملک‌ های معرفی شده (اعم از تجاری و مسکونی) انتخاب کند تا وکلای حقوقی ما شرایط آن‌ها را بررسی کنند.چنان‌چه اشاره شد، می‌توانید به‌جای خانه و ملک مسکونی، مغازه و ملک تجاری یا اداری خریداری کنید اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که در این نوع اقامت، اجازه کار به متقاضی داده نمی‌شود.

 

افتتاح حساب بانکی درکشوریونان :

در سفر به کشوریونان ، حساب بانکی فعال با موجودی حداقل 10 هزار یورو افتتاح و در پی آن کد مالیاتی برای متقاضی دریافت می‌شود . پیشنهاد می‌شود در کل مبلغی بیش از هزینه خرید ملک به این حساب واریز شود . علاوه بر 250 هزار یورو هزینۀ خرید خانه ، 10 درصد مالیات ملک باید پرداخت شود و  10هزار یورو نیز برای فعال ماندن حساب باید در نظر گرفته شود.

 

مزایای اقامت یونان از طریق خرید ملک :

 • تردد آسان به 27 کشور حوزه شنگن
 • دریافت کارت اقامت  5 ساله در همان سال اول
 • امکان اجاره دادن ملک
 • همراهی اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر 18 سال)
 • دریافت اقامت قابل تمدید برای خانواده متقاضی
 • دریافت اقامت قابل تمدید برای پدر و مادر متقاضی و پدر و مادر همسر او
 • تمدید اقامت فرزندان زیر 18 سال
 • اجازه حق زندگی درکشوریونان و 34 کشور اتحادیه اروپا در زمان اعتبار اقامت
 • امکان باز کردن حساب‌های بانکی معتبر بین‌المللی

با خرید ملک در کشوریونان با یک تیر دو نشان خواهید زد، چراکه در این روش علاوه‌ بر بهره بردن از مزایای اقامت کشوریونان ، می‌توانید با اجاره دادن ملک ، از سرمایه خود کسب درآمد داشته باشید.

 

مراحل دریافت اقامت کشوریونان با خرید ملک:

 • آماده‌سازی مدارک موردنیاز با مشاوره کارشناسان موسسه نصر جاوید ویرا
 • اقدام برای دریافت ویزای توریستی تایپ C شنگن جهت سفر 8روزه به کشوریونان
 • بازدید و انتخاب ملک در مناطق مختلف کشوریونان همراه با مترجم در طول سفر به کشوریونان
 • پیگیری خرید ملک و انجام امور اداری مربوط به آن توسط کارشناسان موسسه نصر جاوید ویرا درکشوریونان و ایران
 • ارسال درخواست ویزای تایپ D شنگن
 • دریافت کارت اقامت 5‌ ساله

مزیت دیگر این روش که به Gold Residency معروف است ،اخذ اقامت 5 ساله در همان مرحله اول می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

فرصت استثنایی برای اقامت ایتالیا:

پیش خرید املاک اقساطی با امکان بازپرداخت 12 ماهه در کشور ایتالیا 

با بهترین شرایط

جهت کسب اطلاعات بیشنر با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک فرمایید:

 مرجع اطلاعات کامل کشور یونان

 

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا  

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می نماید.

اسپانیا یونان کانادا
     

اقامت از طریق تخصص در سال 2020

  اقامت از طریق تخصص در سال 2020

کانادا:

نیروهای متخصص و افراد حرفه ای، به شدت در کانادا مورد نیاز هستند. یکی از اهداف اصلی سازمان مهاجرت کانادا، جذب نیروهای متخصص تازه واردی است که باعث رشد اقتصادی کانادا می شوند. نیروهای متخصصی که با توجه به مهارتشان به صورت دائم در کانادا استقرار می یابند، ارزش ویژه ای برای اقتصاد کانادا و قدرت نیروی کار آن دارند. متقاضیان موفق برنامه ی مهاجرت نیروهای متخصص، ویزای مهاجرت کانادا (ویزای اقامت دائم) را دریافت می کنند، این ویزا به آنها اجازه می دهد تا همراه با خانواده ی خود به کانادا مهاجرت کنند.به عنوان یک نیروی متخصص یا فردی حرفه ای، چندین گزینه در اختیار دارید. برای مثال ممکن است واجد شرایط اپلای در گروه نیروی متخصص فدرال باشید و یا در صورتی که ترجیح شما اقامت در کبک است می توانید از برنامه ی نیروی متخصصص کبک استفاده نمایید. و در صورتی که از استان یا منطقه ای که برای اقامت در نظر دارید، آگاه هستید می توانید به هر یک از برنامه های مهاجرت استانی درخواست دهید

 

نحوه امتیاز بندی برای مهاجرت به کانادا :

حالا که عزم خود را برای مهاجرت جزم کردید، با بررسی‌هایی که در مورد امتیاز بندی برای مهاجرت به کانادا انجام می‌دهید، می‌توانید یک سنجش نسبی از میزان موفقیت‌تان در این زمینه داشته باشید. در مهاجرت به کانادا امتیازبندی به دو صورت 100 و 1200 محاسبه می‌شود. در این امتیاز بندی، امتیازی که شما را واجد شرایط برای اقامت دائم می‌کند، حداقل 67 امتیاز است. امتیاز بندی‌های انجام شده بر اساس شرایط سن، تحصیلات، مدرک زبان، سابقه کار، جاب آفر و یا داشتن اقوام درجه یک و همچنین مجرد یا متاهل بودن شما تعیین می‌شود. امتیاز شما را دوبار می‌سنجند. بار اول از 100 بررسی می‌شود تا در صورتی که امتیاز بالای 67 را کسب کردید، امتیازتان از 1200 محاسبه ‌شود.

 

مهاجرت به کانادا جدول امتیاز از 100 :

امتیازی که شما برای گذراندن این مرحله نیاز دارید، بر اساس معیارهای زیر تعیین می‌شود.

 

تسلط به زبان :

در این مورد تسلط شما به زبان انگلیسی یا فرانسوی، تعیین‌کننده امتیازتان است. مهارت نوشتن، خواندن، گوش کردن و صحبت کردن زبان اول و دوم شما است که امتیازی معادل حداکثر 28 دارد. برای تایید زبان اول، باید حداقل در سطح 7 آزمون CLB یا NCLC (آزمون‌های زبان انگلیسی یا فرانسه) و برای تایید زبان دوم، باید در چهار مهارت، حداقل در سطح 5 قرار داشته باشید.

 

میزان تحصیلات :

اگر تحصیلاتتان را در خارج از کانادا گذراندید، باید مدرک‌تان را ارزیابی کنید. در واقع ارزیابی مدارک‌ نشان می‌دهد که مدرک‌تان ارزشی برابر با مدرک تحصیلی از یک دبیرستان یا کالج کانادایی دارد. به این ترتیب امتیاز مدرک از دیپلم تا دکترا افزایش پیدا می‌کند. مدرک دیپلم دارای 5 امتیاز، فوق دیپلم یک ساله 15 امتیاز، فوق دیپلم دو ساله 19 امتیاز، در صورتی که لیسانس خود را سه ساله گذرانده باشید، 21 امتیاز، اگر دارای دو مدرک لیسانس باشید، 22 امتیاز، فوق لیسانس 23 امتیاز و دکترا دارای 25 امتیاز است. بنابراین حداکثر امتیاز در این مورد 25 است.

 

مدرک تحصیلی

جدول امتیاز‌بندی

دیپلم

5

فوق دیپلم یک ساله

15

فوق دیپلم دو ساله

19

لیسانس

21 تا 22

فوق لیسانس

23

دکتری

25

 

سن :

در این مورد، حداکثر امتیازتان 12 است که مربوط به سن 18 تا 35 سال است. از سن 36 تا 46 هرچه سن بالاتر رود، یک امتیاز کمتر می‌شود. برای افراد پایین‌تر از 18 سال و بالاتر از 47 سال نیز امتیازی در نظر گرفته نمی‌شود.

 

پیشنهاد شغلی در کانادا :

اگر بتوانید از طریق پیشنهاد شغلی یا جاب آفر اقدام کنید، امتیاز این بخش یعنی حداکثر 10 امتیاز از آن شما خواهد بود. به این ترتیب می‌توانید توجه یک کارفرمای کانادایی را به خود جلب کنید تا بتوانید یک پیشنهاد شغلی تمام وقت با حقوق و به مدت حداقل یک سال داشته باشید. همچنین به عنوان یکی از شغل‌های موجود در لیست طبقه بندی مشاغل در کانادا در سطحیاقرار داشته باشد.

 

سابقه کار :

این بخش دارای حداکثر 15 امتیاز است. تجربه کاری‌تان اگر یک سال باشد، دارای 9 امتیاز، بین 2 تا 3 سال 11 امتیاز، بین 4 یا 5 سال 13امتیاز و بالاتر از 6 سال 15 امتیاز دارد. سابقه کار شما بر اساس کاری که در کانادا یا خارج از کانادا به صورت تمام وقت داشتید،  یا کاری که همراه با تحصیل‌تان انجام می‌دادید، همچنین داشتن شغل آزاد محاسبه می‌شود.

 

انطباق پذیری :

این مرحله دارای 10 امتیاز است تا در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید، آن را کسب خواهید کرد:

 • متاهل هستید و قصد دارید با همسرتان به کانادا مهاجرت کنید.
 • فامیل درجه یک یا دو در کانادا داشته باشید که حداکثر امتیاز آن 5 است.
 • سطح زبان همسرتان CB4 به بالا باشد. 5 امتیاز در این بخش خواهید داشت. آزمون زبان برای 2 سال معتبر است.
 • اگر قبلا خودتان یا همسرتان دوران تحصیل خود را در کانادا گذراندید حداکثر 5 امتیاز در این بخش از آن شما است.
 • اگر قبلا به مدت حداقل یک سال به صورت قانونی در کانادا کار کردید حداکثر امتیاز 10 دارید.
 • اگر همسرتان به مدت حداقل یک سال در کانادا کار کرده باشد، حداکثر امتیاز برای شما 5 خواهد بود.

مهاجرت به کانادا جدول امتیاز از1200

 

در این مورد، امتیاز خود را باید از 1200 محاسبه کنید. ویژگی‌های این نوع امتیازدهی نیز مانند امتیاز 100 است. به این ترتیب

 

فاکتور

افراد متقاضی متاهل

افراد متقاضی مجرد

سن

100

110

مدرک تحصیلی

120 تا 140 متغیر

120 تا 150 متغیر

تسلط بر زبان

150

160

تجربه کار در کانادا

70

80

 

سن :

حداکثر امتیاز شما در این بخش برای مجردین 110  و متاهلین 100 است که بین 20 تا 29 سال است. بعد از آن بیشترین امتیاز متعلق به سنین 19 و 30 سال است. متقاضیان 18 سال و افراد در سنین 31 تا 43 سال به ترتیب افزایش سن، امتیاز کمتری کسب می‌کنند. افراد بالای 45 سال فاقد امتیاز در این مورد هستند.

 

مدرک تحصیلی :

حداکثر 150 بوده که متعلق به مدرک تحصیلی دکترا است. مدرک تحصیلی لیسانس و ارشد به ترتیب 120 و 135 برای مجردین است.

 

تسلط بر زبان :

حداکثر امتیاز این بخش 160 است که مجموعا متعلق به سطح زبان اول شما در 4 مهارت زبان است. زبان اول برای افراد مجرد دارای حداکثر 34 امتیاز و برای افراد متاهل دارای 32 امتیاز است. یعنی امتیاز نهایی زبان به صورت مجموع هر 4 مهارت محاسبه می‌شود. برای مثال اگر سطح زبان شما در هر 4 مهارت نوشتن، خواندن، گوش کردن و صحبت کردن در سطح 7 باشد امتیاز این سطح 17 بوده و امتیاز شما 4 ×17 می‌شود.

 

تجربه کار در کانادا :

در این مورد حداکثر امتیاز 80 است که برای سابقه کار 5 سال یا بیشتر است. اگر تجربه کار در کانادا به مدت یک سال داشته باشید امتیاز شما 40 است.

اگر مجرد هستید امتیازها به صورت بالا محاسبه می‌شود. در صورتی که متاهل باشید از امتیازهای فوق 10 امتیاز برای شما کسر می‌شود.

 

انطباق پذیری :

حداکثر امتیازی که از مدرک تحصیلی، مدرک زبان و تجربه کار همسرتان می‌توانید به دست بیاورید، 40 امتیاز است.

 • در صورتی که همسرتان دارای مدرک تحصیلی ارشد یا دکترا است حداکثر امتیاز شما 10 است.
 • میزان تسلط زبان همسرتان برای شما حداکثر 5 امتیاز محاسبه می‌شود.

بنابراین تا اینجا در مورد ویژگی‌های انسانی در افراد مجرد حداکثر 500 امتیاز و در افراد متاهل 460 امتیاز  نیاز است. اما بخش دیگری که به آن نیاز است، در مورد مهارت‌های‌تان است. این بخش بر اساس دو دسته بندی صورت گرفته است:

 • دسته اول افرادی که دارای سابقه کار در کانادا نیستند

در این مورد با تقویت زبان رسمی می‌توانید از طریق تسلط زبان، مدرک تحصیلی و سابقه کار خارج از کانادا که دارید، توانایی خود را نشان دهید و امتیاز بالاتری بگیرید. درنتیجه اگر سابقه کار داخل کانادا ندارید، می‌توانید با تسلط بر روی مهارت‌های زبان و مدرک تحصیلی‌تان، امتیاز بالا بگیرید.

 • دسته دوم افرادی که دارای سابقه کار در کانادا هستند

در این مورد با سابقه کاری که دارید به همراه مدرک تحصیلی‌تان، و همچنین سابقه کار خارج از کانادا می‌توانید امتیاز کسب کنید. یعنی با سابقه کاری که دارید، با ارتقا مدرک تحصیلی و سابقه کار خارج از کانادا شانس خود را برای گرفتن امتیاز بیشتر می‌کنید.

حداکثر امتیاز در این بخش 100 امتیاز است.

محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری 2019

افرادی که تمایل دارند جهت کار و زندگی به کانادا مهاجرت کنند و دارای حداقل یکی از معیارهای این برنامه های مهاجرتی می باشند، می توانند رسماً تقاضای خود را از طریق ایجاد یک پروفایل اکسپرس اینتری مطرح نمایند.

سیستم اکسپرس اینتری از سال 2015 به عنوان یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا راه‌اندازی شد که روال مهاجرت نیروی متخصص را سریع‌تر کرد. در این سیستم برای رشته شغلی و تحصیلی محدودیت نداشته و می‌توانید در هر زمینه‌ای که متخصص هستید، درخواست دهید.

در این مورد، بر اساس ویژگی‌هایی همچون سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کاری به شما امتیاز داده می‌شود که حداقل امتیاز کسب شده شما باید 1200 باشد. یعنی ابتدا بعد از کسب امتیاز 67 ثبت نام اولیه‌تان در سایت اداره مهاجرت کانادا  انجام می‌گیرد و سپس اگر صلاحیت شما تایید شد، پروفایل خود را تشکیل می‌دهید و سراغ کسب امتیاز حداکثر 1200 می‌‌روید که به دو بخش 600 امتیازی تقسیم می‌شود.

بخش اول، امتیازات مربوط به مشخصات فرد متقاضی مانند سن، تحصیلات، تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه، سابقه کاری در داخل یا خارج از کانادا بستگی دارد. اگر این 600 امتیاز را دریافت کنید، 600 امتیاز دوم در صورتی به شما تعلق می‌گیرد که از یکی از استان‌های کانادا دعوت نامه داشته باشید.

در صورتی که تحصیلات بعد از دیپلم‌تان را به مدت حداقل یک ساله یا دو ساله در کانادا گذرانده باشید، امتیاز ویژه به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین اگر به مدت حداقل 8 ماه در کانادا دوره‌ی فنی حرفه‌ای گذرانده باشید، نیز امتیاز بیشتری خواهید گرفت.

برای دریافت 600 امتیاز اولیه پارامترهای زیر تاثیر زیادی در امتیازات شما دارد. پارامترهایی که در بالا به آن اشاره کردیم و همچنین اقامت اقوام درجه یک یا دو در کانادا از جمله این موارد است.

 

استرالیا:

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص یکی از روشهای مرسوم جهت کسب اقامت دائم استرالیا است و شمار زیادی از هموطنانمان هر ساله جزو متقاضیان این نو ویزا میباشند. اگر چه مهاجرت از طریق تخصص به استرالیا شرایط نسبتا سختی را دارد اما افرادی که از این طریق موفق به مهاجرت به استرالیا میشوند شرایط زندگی خوب و مرفه ی را در کشور استرالیا تجربه خواهند کرد و با توجه به تمهیداتی که دولت استرالیا برای مهاجرین قانونی وضع کرده است به سرعت با محیط جدید سازگار خواهند شد.

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص :

 

شرایط وضع شده جهت ویزای اسکیل ورکر استرالیا را میتوانید از طریق صفحه امتیازبندی ویزای اسکیل ورکراسترالیا ملاحظه نمایید ولی بصورت اجمالی این شرایط ( که برخی الزامی هستند و با رنگ قرمز مشخص شده اند)

 

 • شرایط سنی ( 18 تا 49 سال )
 • تسلط بر زبان انگلیسی ( حداقل آیلتس 6 )
 • سوابق مرتبط کاری در استرالیا
 • سوابق مرتبط کاری با مدرک تحصیلی موجود در لیست مشاغل موردنیاز استرالیا
 • مدرک تحصیلی ( دیپلم به بالا )
 • تحصیل در استرالیا حداقل 2 سال
 • تحصیل در استرالیا حداقل 2 سال
 • مهارتهای همسر متقاضی ویزای اسکیل ورکر
 • گذراندن یک سال دوره های تخصص

تذکر در مورد آیتم شماره 4
مدرک تحصیلی شما باید در فهرست تخصص های مورد نیاز استرالیا قرار داشته باشد
هریک از ویژگیهای فوق امتیاز خاصی را شامل میشود و در صورت کسب 60 امتیاز شما موفق به کسب اقامت دائم استرالیا از طرق ویزای 189 خواهید شد و در صورتی که امتیاز شما 55 باشد میتوانید از طریق ویزای 190 اقدام نمایید و در صورت موفق شدن به کسب 50 امتیاز میتوانید از شرایط ویزای کلاس 489 بهرمند شوید. در ادامه توضیح مختصر در رابطه با کلاسهای فوق ارائه شده است.
مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص
انواع ویزای اسکیل ورکر
ویزای کلاس 489
ویزای 489 یک ویزای موقت 4 ساله است که می تواند به ویزای اقامت دائم استرالیا تبدیل شوداگر متقاضی شرایط لازم را (که شامل 2 سال زندگی و کار در بدو ورود است) رعایت کند. اطلاعات بیشتر در مورد ویزای 489 استرالیا
ویزای کلاس 190
این نوع از ویزا در واقع یک ویزای امتیازی است و مربوط به افرادی است که میخواهند برای مهاجرت به استرالیا از حمایت(اسپانسر)ایالتی برخوردار شوند. ویزای 190 استرالیا
ویزای کلاس 189
این حالت از ویزای مهاجرت استرالیا بهترین نوع ورود به خاک استرالیا میباشد، چراکه شما از همان ابتدا با اقامت دائم استرالیا وارد شده و به هیچ ایالت و شخص یا سازمانی وابسته نیستید. ویزای کلاس189


برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک فرمایید

? مرجع اطلاعات کامل کشور یونان?

 

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا  

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینیبرای هموطنان عزیز خدمت رسانی می نماید.

 

 اسامی کشورهایی که می توانید از طریق تخصص اقامت بگیرید:

 

استرالیا    کانادا
 
   

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در سال 2020

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در سال 2020

 

سرمایه گذاری درکشوریونان ، مهاجرت به کشوریونان از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشوریونان در این زمینه مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. کشور یونان به دلیل عضویت در اتحادیه اروپا و شنگن و همچنین دارا بودن سابقه غنی می تواند مورد توجه بسیاری از هموطنان باشد. کشور یونان به متقاضیانی که تصمیم به سرمایه گذاری دارند، اقامت اعطا می نماید . کشور یونان دارای صنعتی پر رونق است که می توان گفت بخش قابل توجهی از تولیدات این کشور از تولید ناخالص داخلی در زمینه صنعت و کشاورزی می باشد. گردشگری از منابع مورد توجه و عمده درآمد ارز خارجی محسوب می گردد.

 • شرایط سرمایه گذاری در کشوریونان به چه صورت است
 • بهترین راه سرمایه گذاری در کشوریونان چیست؟
 • آیا اخذ اقامت کشوریونان با خرید ملک امکان پذیر است؟
 • اولین قدم برای مهاجرت به کشوریونان از طریق سرمایه گذاری چیست؟

از آنجایی که می تواند سوال بسیاری از هموطنان ما باشد که آیا امکان سرمایه گذاری در کشور یونان و مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری برای اتباع خارجی امکان پذیر است، توصیه می کنیم نوشتار ذیل را که توسط کارشناسان مجرب در امر مهاجرت با موسسه نصرجاویدویرا تهیه گردید از دست ندهید. در صورت هر گونه سوال و یا ابهام می توانید سوالات خود را در قسمت تماس با ما مطرح نمایید تا کارشناسان مجرب در امور بین الملل در صدد پاسخ به سوالات شما سروران برآیند. در زیر نکات اساسی و مهم بصورت ساده و خلاصه خدمت شما ارائه می گردد:

 

سرمایه گذاری در کشوریونان و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار :

سرمایه گذاری در کشوریونان و شاخص های  تاثیرگذار در اقتصاد کشور یونان از جمله مواردی است که باید مورد توجه بسیار قرار گیرد این شاخص های اقتصادی شامل نرخ بیکاری، نرخ ناخالصی داخلی، نرخ مالیات کشور یونان می باشد. این شاخص های اقتصادی باید دقیق و کامل بررسی گردند نرخ بیکاری به آگاهی از میزان نیروی کار متخصص و مستعد در کشور یونان کمک می کند. نرخ تولید ناخالصی از صنایع تاثیر گذار در این کشور خبر می دهد و نرخ مالیات که از اصلی ترین نکات برای سرمایه گذاران در هر کشوری به شمار می رود. در ادامه میزان دقیق هر کدام از شاخص های نام برده بررسی می گردد:

 

نرخ بیکاری در کشور یونان :

قریب یک پنجم نیروی کار در کشور یونان را اتباع خارجی به خود اختصاص داده اند که در صنایع کشاورزی و ساخت و ساز مشغول به کار هستند.نرخ بیکاری در کشور یونان  با توجه به بحرن اقتصادی  موجود در کشور یونان ١٨.۶درصد می باشد که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نرخ بسیار بالایی محسوب می گردد.

اقامت ارزان اروپا

 

نرخ تولید ناخالصی در کشور یونان

از عوامل تأثیرگذار در سرمایه گذاری در یونان میزان سرانه تولیدات داخلی و بررسی میزان سود این کشور می باشد. در سال ٢٠١٧ نرخ تولید ناخالصی سرانه آن نزدیک به ٢۵٠٠٠ دلار می باشد که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نرخ پایینی محسوب می گردد که به بحران اقتصادی که از گریبان کشور یونان را گرفته است بی ربط نمی باشد. در نمودار ذیل می توانید میزان تولید ناخالصی داخلی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی در سال گذشته را مشاهده نمایید.

 ارزانترین اقامت


برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک فرمایید

 مرجع اطلاعات کامل کشور یونان

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا  

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می نماید.

 

اسپانیا فرانسه یونان کانادا
       
انگلستان امریکا استرالیا  
 

اقامت از طریق ثبت شرکت در سال 2020

نحوه دریافت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در سال 2020

 

از نظر سرمایه گذاران خارجی ثبت شرکت در کشور یونان بسیار حائز اهمیت است . چراکه از زمان جنگ جهانی دوم، این کشور به رشد و پیشرفت قابل توجهی در زمینه اقتصادی دست یافته است . به طوری که در حال حاضر از جمله کشورهای اتحادیه اروپا به شمار می رود . دارای تمدنی با قدمت طولانی است . به همین جهت کشور یونان به مهد تمدن غرب شهره است . برای آشنایی و آگاهی از شرایط مهاجرت به کشور یونان ، مقاله ذیل را که توسط موسسه مشاوره نصر جاوید ویرا نوشته شده است ، دنبال کنید.

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

 

مزایای اقامت یونان از طریق ثبت شرکت

 • متقاضی می تواند به همراه خانواده به کشور یونان سفر کند. (همسر و فرزندان زیر 21 سال)
 • متقاضی اقامت کشور یونان از طریق ثبت شرکت به صورت آزادانه می تواند در این کشور کسب و کار ایجاد کند.
 • امکان سفر به تمامی کشورهای عضو اتحادیه شینگن.
 • مالکیت 100 درصدی شرکت و بدون نیاز به شریک محلی
 • مجاز به درخواست اقامت دائم در کشور یونان پس از گذشت 3 سال از تاریخ ثبت و فعالیت مستمر شرکت
 • مجاز به درخواست پاسپورت و تابعیت یونانی پس از گذشت 5 سال پس از اقامت در کشور یونان
 • سهولت در اخذ ویزا جهت سفر به کلیه کشورهای جهان
 • امکان افتتاح حساب بانکی برای شخص حقیقی (متقاضی) یا شخص حقوقی (شرکت)
 • امکان بهره مندی از برندهای اروپایی
 • روابط تجاری و گمرکی در اتحادیه اروپا به صورت آزادانه و بدون هیچ گونه محدودیت
 • ایجاد شرکت اروپایی و معتبر و مشهور در حوزه شنگن
 • عدم نیاز به سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت در کشور یونان
 • مشترک بودن محل اقامت شخص و محل شرکت
 • پرداخت مالیات نسبتا کمتر در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مانند ایتالیا، آلمان و انگلیس به مبلغ 24 درصد
 • دارا بودن کشور یونان از موقعیت جغرافیایی بسیار عالی برای ایجاد روابط تجاری با سایر کشورها
 • جذب نیروهای کارآمد و متخصص با زبان های مختلف

اقامت آسان از طریق

 

مدارک لازم اقامت کشور یونان از طریق ثبت شرکت

 • انتخاب نام شرکت توسط متقاضی
 • تکمیل فرم ثبت شرکت
 • اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
 • ارائه طرح توجیهی اقتصادی
 • گواهی تمکن مالی
 • پرداخت هزینه های ثبت شرکت و هزینه نشر آگهی تاسیس شرکت در کشور یونان
 • اخذ وکیل در کشور یونان جهت تشکیل پرونده ثبت شرکت
 • هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه و وزارت بازرگانی کشور یونان
 • ارائه بیزینس پلان برای مشخص شدن اهداف شرکت و در نهایت اخذ اجازه فعالیت تجاری شرکت در کشور یونان
 • اخذ ویزای نوع D جهت ثبت شرکت و فعالیت های تجاری (الزام به وقت سفارت)
 • جهت دریافت ویزای همراه یک ساله برای خانواده می بایست وقت سفارت گرفته شود.
 • ارائه گزارش عملکرد یک ساله شرکت جهت تمدید اقامت در کشور یونان

 

مهاجرت آسان

اقامت دائم در کشور یونان امکان پذیر است؟

سرمایه گذاران پس از ثبت شرکت در کشور یونان به دنبال اخذ اقامت دائم در این کشور هستند. بنابراین برای به حقیقت پیوستن این امر، در صورت رضایت بخش بودن عملکرد تجاری شرکت، فرد متقاضی می تواند پس از گذشت 3 سال اقامت دائم برای خود و خانواده اش را دریافت کند.اکنون با توجه به اینکه علم و آگاهی لازمه را در خصوص ثبت شرکت در کشور یونان به دست آوردید، با رعایت کلیه مسائل حقوقی می توانید بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی از جمله کشور یونان را بگیرید. موسسه مشاوره نصرجاویدویرا  نیز به شما عزیزان تضمین می دهد که انجام کلیه مراحل حقوقی شما را برای ثبت شرکت در کشور یونان را بر عهده گرفته و راه موفقیت شما برای مهاجرت را هموار سازد. با تماس تلفنی به صورت رایگان و یا مراجعه به دفتر موسسه می توانید از مشاوره های حرفه ای بهره بگیرید.

 


برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک فرمایید

? مرجع اطلاعات کامل کشور یونان?

 

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا  

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینیبرای هموطنان عزیز خدمت رسانی می نماید.

 

 

 

 ودر نهایت دریافت اقامت متقاضی در کشور مورد نظربرای خود و خانواده 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

 کشورهایی که از طریق ثبت شرکت می توانید اقامت بگیرید:

یونان  فرانسه   کانادا
     
     
     

اقامت اروپا با اثبات تمکن مالی در سال 2021

         اقامت کشور یونان از طریق اثبات تمکن مالی (FIP) در سال 2021 چیست؟

 

بر اساس ماده ۲۰ , قانون ۴۲۵۱/۲۰۱۴  دپارتمان اتحادیه اروپا آنچه که شما برای دریافت اقامت کشور یونان از طریق روش اثبات تمکن مالی برای دریافت اقامت دو ساله با تمدید سه ساله نیاز دارید افتتاح حساب با حداقل موجودی 25هزار یورو در یونان است. در واقع شما باید ثابت کنید که از پس هزینه دو سال زندگی در یونان بر می‌آیید و برای اثبات آن، نیاز است که این مبلغ در حساب جاری شما موجود باشد. و مدارک لازم مبنی بر دارا بودن درآمد کافی و پایدار سالیانه جهت تامین هزینه های زندگی را ارائه دهد به عبارتی دیگر، چنانچه فردی بتواند اثبات کند که در حساب بانکی خود حداقل 25 هزار یورو موجودی دارد و توانایی تامین هزینه‌های زندگی در یونان در طول اقامت خود را دارد، مي‌تواند واجد شرایط اخذ اقامت دائم کشور یونان از طریق تمکن مالی باشد . ( بهتر است برای توجیه سفارت، کمی بیش از این مبلغ در حساب خود داشته باشید.دولت یونان این روش را برای افرادی که سالیانه 40هزار یورو درآمد خالص دارند، پیش‌بینی کرده است. متقاضي مي‌تواند برای جلب توجه آفیسر ویزا، ميزان درآمد خود را به وسيله سود سپرده بانکی، اجاره‌نامه ملک، حقوق بازنشستگی و سود سهام شرکت بورسی اثبات نمايد.ممکن است شهروندان کشورهای جهان سوم متقاضی دریافت اقامت همراه با خانواده نیز باشند . در این صورت طبق ماده ی ۱- بند ۱- قانون شماره ۴۲۵۱ , فرد مطابق با برنامه ی موجود برای دریافت اقامت متقاضیان وابسته اقدام خواهد کرد . اقامت افراد وابسته همراه با اقامت متقاضی اصلی منقضی خواهد شد . ارائه ی مدارک مورد نیاز در زمان مقرر نیز می تواند به صورت فردی و یا جمعی نیز صورت پذیرد.مقدار کلی هزینه ی تصویبی ممکن است به صورت مدارک مالی بازنشستگی ,سود سپرده حساب بانکی و یا مدرکی که تحت مالکیت فرد حقیقی با شرایط مناسب مالی و حقوقی جهت پوشش کل هزینه های زندگی وی در کشور یونان بدون نیاز به ارائه ی فیش حقوقی یا فعالیت های وابسته ی اقتصادی باشد نیز اختصاص داده شود.مطابق با ماده ی ۲۰,شهروندان متقاضی کشورهای جهان سومی برای دریافت اقامت کشوریونان از طریق طرح بازنشستگی می تواند بدون در نظر گرفتن میزان حقوق دریافتی بازنشستگی نیز اقامت خود را تمدید کند . دراین صورت فرد دیگر اجازه ی دسترسی به بازار کار کشور یونان را نخواهد داشت.

ارزانترین اقامت اروپا چیست

 

خدمات موسسه نصر جاوید ویرا در روند دریافت اقامت یونان از روش تمکن مالی :

کارشناسان و مشاوران موسسه مشاوره نصرجاوید ویرا در تمامی مراحل اخذ اقامت کشوریونان همراه شما خواهند بود و این امر پیچیده را برای متقاضیان آسان کرده و به آن سرعت می‌بخشند . دریافت ویزای تایپ C و پس از آن اقدام برای دریافت ویزای تایپ D ، فراهم آوردن شرایط سفر توریستی پیش از دریافت کارت اقامت ، افتتاح حساب بانکی ، دریافت کد مالیاتی ، پیکاپ و ترانسفر رایگان ، خرید و اجاره ملک در کشوریونان ، هزینه‌های مربوط به شهرداری ، دریافت بیمه یک ساله یونانی ، هزینه اداره مهاجرت، هزینه‌های دفتر وکلای یونان و از همه مهم‌تر همراهی تا رسیدن به نتیجه دلخواه ، از خدمات موسسه نصرجاویدویرا جهت دریافت اقامت اروپا است.پس از تماس شما با همکاران ما درموسسه نصر جاوید ویرا، مشاوران و کارشناسان بخش اقامت کشوریونان شرایط شما را بررسی کرده و پاسخگوی سوالات احتمالی شما خواهند بود. در این مرحله چک‌ لیست مدارک موردنیاز در اختیارتان قرار خواهد گرفت . مهم نیست که پیش از این حتما به کشوریونان یا کشورهای حوزه شنگن سفر کرده باشید. در گام نخست، همکاران ما برای ویزای شنگن تایپ C شما اقدام خواهند کرد.در مرحله بعد، در یک سفر 4روزه به کشوریونان که برای سرپرست خانواده یا فرد متقاضی اجباری است ، اقدامات اولیه توسط همکاران ما در کشوریونان اعم از دریافت کد مالیاتی ، افتتاح حساب بانکی ، و... انجام می‌پذیرد . در این سفر کارشناس ما همواره در کنارشما خواهند بود و به امور پروسه خواهند پرداخت .  در حدود یک ماه پس از بازگشت سفر اول زمان می‌برد تا ویزای تایپ D شنگن برای متقاضی و خانواده وی صادر شود. برای درخواست این ویزا، علاوه‌ بر ترجمه مدارک موردنیاز ویزای شنگن، گواهی سلامت (برای همه اعضا خانواده و حتی نوزادان)، گواهی عدم سوء پیشینه برای افراد بالای 18 سال و مدارک حساب بانکی متقاضی در کشوریونان ضروری است. توجه داشته باشید، در این روشِ دریافت اقامت، برای افتتاح حساب باید حداقل 10هزار یورو پول نقد به بانک ارائه دهید. کمتر از یک‌ماه بعد از افتتاح حساب، کارت اعتباری فیزیکی و مجازی به‌دست شما می‌رسد.

اقامت اروپا با اثبات تمکن مالی

 

مراحل دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی:

 • آماده‌سازی مدارک مورد نیاز با مشورت کارشناسان موسسه مشاوره نصر جاوید ویرا
 • اقدام برای دریافت ویزای توریستی تایپ C شنگن جهت سفر 4 روزه به کشوریونان
 • همراهی و حضور کارشناس موسسه نصر جاوید ویرا در سفر یونان برای افتتاح حساب، امور اداری و امور اقامتی
 • ارسال درخواست ویزای تایپ D شنگن
 • دریافت کارت اقامت 2 ساله پس از حدود کمتر از 60 روزه

 

مشاوره تخصصی :

درجلسات ، شما مهمان ویژه موسسه نصر جاوید ویرا میباشید، هدف ما در ابتدا اطلاع رسانی دقیق از قوانین اقامت تمکن مالی کشور یونان وارائه توضیحات در خصوص روند پروسه اقامت کشور یونان به متقاضی می باشد.

 

عقد قرارداد :

پس از اینکه طی جلسات مشاوره تخصصی در زمینه اقامت کشور یونان به تمام سوالات شما پاسخ داده شد و شرایط اخذ اقامت برای شما مساعد بود ، در صورت تمایل متقاضی ، قرارداد با موضوع اقامت کشور یونان، فی مابین موسسه نصر جاوید ویرا و متقاضی منعقد می گردد . علی رغم اینکه موسسات دیگر حداقل 40 تا 50 درصد از کل مبلغ حق الزحمه را در ابتدا دریافت می نمایند ، شما در ابتدا تنها 20 درصد برای شروع کار پرداخت می نمائید و الباقی را طی اقساط و در طول پروسه و پیشرفت کار پرداخت خواهید کرد.

 

اخذ ویزای توریستی شنگن :

سفر اولیه به یونان

با توجه به اینکه متقاضیان اقامت کشور یونان می بایست حداقل یکبار به این کشور سفر کرده باشند ،  لذا درمورد کسانی که تا به حال به کشور یونان سفر نکرده اند ، در ابتدا ویزای توریستی کشور یونان (شنگن) برای سرپرست خانواده در یکماه اول پروسه اخذ می گردد که متقاضی با یک سفر چند روزه و اقامت در کشور یونان واجد شرایط درخواست اقامت گردد.

            بهترین اقامت کجاسبهترین اقامت کجاس

 

اخذ ویزای تایپ D  :

پس از سفر اولیه متقاضی مدارک تمکن مالی اعم از موجودی حساب بانکی ، گردش مالی ، اجاره نامه های ملکی و مدارک هویتی اعم از گواهی عدم سو پیشینه و مدارک تائید سلامت جسمانی را با مشاوره های ما و طبق استانداردهای لازم تهیه کرده و پس از ترجمه و تائیدات مدارک برای اخذ ویزای تایپ D اقدام می نمائیم . این نوع ویزا به منظور اجازه ورود به کشور یونان برای کسانی که پرونده درخواست اقامت دارند صادر می گردد.لازم به ذکر است اکثر موسسات پس از تحویل ویزای تایپ D با متقاضی تسویه حساب کرده و الباقی هزینه ها را دریافت می نمایند، در صورتیکه موسسه نصر جاوید ویرا پس از تحویل کارت اقامت کشور یونان به متقاضی و در آخرین مرحله پروسه با متقاضی تسویه حساب می نماید.

بهترین اقامت دنیا کجاس

 

سفر دوم به کشور یونان :

پس از دریافت ویزای تایپ D برای خود و خانواده ، شما به کشور یونان سفر می کنید و در دفترموسسه نصر جاوید ویرا واقع درکشور یونان همکاران فارسی زبان ما شما را در ادامه پروسه اقامت یاری می نمایند.در این مرحله برای شما حساب بانکی بین المللی افتتاح می گردد، و می بایست هزینه زندگی درکشور یونان را به مدت 2 سال آینده به صورت نقدی واریز حساب بانکی خود درکشور یونان کنید.در این مرحله آدرس قانونی برای شما تعیین شده و سپس تحت پوشش بیمه درمانی قرار خواهید گرفت.

 

حضور در اداره مهاجرت و بلو پی پر:

اداره مهاجرت اقدامات نهایی اقامت کشور یونان توسط وکلای ما انجام شده و در نهایت رسید تائید اقامت شما و خانواده تان صادر می گردد . رسید تائید اقامت یا بلوپیپر یک مجوز تایید شده اتحادیه اروپاست که اجازه اقامت افراد غیراروپایی را برای زندگی در کشورهای اروپایی فراهم می کند . بلو پیپر اساسا یک مجوز اقامت محسوب می شود که متعاقبا منجر به صدور کارت برای کسانی که درخواست اقامت داده اند می شود.     

بهترین کشوربرای اقامتبهترین کشور اروپایی

 

تحویل کارت اقامت کشور یونان :

پس از دریافت رسید، همکاران ما مراحل نهایی پروسه حقوقی را پیگیری و حدودا طی 45 روز کاری در نهایت کارت اقامت کشور یونان شما در دفتر تهران یا کشور یونان به شما تحویل می گردد.

سوالات اقامتیسوالات اقامتی


برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک فرمایید

? مرجع اطلاعات کامل کشور یونان?

 

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا  

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی  برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می نماید.